NUDZISZ SIĘ ??? WYPIJ SZKLANKĘ WODY !!!Alkaliczna Woda Active

Raj Tatr ACTIVE & HEALTH to ALKALICZNA woda wydobywana w Dolinie Popradu, która jest głęboko ukryta pod warstwami gór granitowych powstałych z lawy wulkanicznej. Co gwarantuje jej wyjątkową czystość oraz zabezpiecza przed szkodliwymi działaniami człowieka.

To doskonałe źródło magnezu 252 mg/l – pierwiastka życia, który jest bardzo łatwo neutralizowany z organizmu. Tymczasem regeneruje on komórki, obniża ciśnienie, wzmacnia układ sercowo - naczyniowy, zmniejsza napięcie oraz zapobiega skurczom mięśni.

Odpowiada za syntezę ponad 320 enzymów zaangażowanych w gospodarkę energetyczną komórki. Dorosła osoba powinna codziennie dostarczać 300 - 400 mg tego pierwiastka. Z wiekiem ilość magnezu w organizmie spada, dlatego tak ważne jest uzupełnianie go w codziennej diecie. Magnez w wodzie jest najlepiej przyswajalną formą dla organizmu ludzkiego.

Jednym słowem magnez to bardzo ważny pierwiastek, do tego aby prawidłowo funkcjonował nasz organizm. Chroni nas przed stresem i zmęczeniem. Optymalne stężenie tego pierwiastka jest bardzo ważne dla mózgu – co przyczynia się do jego lepszej pamięci zarówno krótkotrwałej jak i długotrwałej. Zwiększa koncentracje (odżywia mózg), przez co nasz mózg pracuje szybciej i wydajniej. Przeciwdziała również ZABURZENIOM RYTMU PRACY SERCA, chorobie niedokrwiennej serca, ponadto warunkuje prawidłową kurczliwość mięśni. Z tego względu osoby pracujące umysłowo oraz uczące się powinny zadbać o jego poziom. Magnez wraz z wapniem i fosforem buduje kości i zęby.

Naukowcy zauważają też, że bardzo dobrym źródłem magnezu są wody z wysoką zawartością jonów magnezu.

Woda Active należy do wód alkalicznych co oznacza, że ma wyższe PH. Dlatego picie jej daje więcej korzyści dla zdrowia: korzystnie wpływa na metabolizm, układ pokarmowy oraz gospodarkę lipidową. POTRAFI ZWIĘKSZYĆ ODPONOŚĆ ORGANIZMU. Poprawia samopoczucie oraz dodaje energii.

Regularne picie wody alkalicznej zahamowuje proces zakwaszenia organizmu. Dzięki czemu dochodzi do regeneracji komórek, co spowalnia starzenie się organizmu.

Woda alkaliczna jest również źródłem tlenu – którego organizm nie jest w stanie gromadzić – dlatego tak ważny jest stały dostęp do niego, dzięki temu dotlenia krew.

I chodź zdajemy sobie sprawę, że codzienne nawodnienie jest ważne, często o tym zapominamy. W efekcie dochodzi do zakwaszenia organizmów. Aby do tego nie doprowadzić należy regularnie pić wody alkaliczne.

Wodorowęglany w wodzie Raj Tatr wpływają korzystnie w początkowych stanach cukrzycy, zmniejszają wydzielanie acetonu, korzystnie wpływają na działanie insuliny. Mają duże znaczenie dla organizmu człowieka, szczególnie przy nadkwasocie przynosząc szybką ulgę w dolegliwościach.

Wodorowęglany neutralizują nadmiar kwasu mlekowego w mięśniach ( tzw. zakwasy) po intensywnym wysiłku w czasie pracy i uprawiania sportu.

SKŁAD


KATIONY ANIONY
Mg2+ Magnezowy - 252,72 mg/l HCO3- Wodorowęglanowy - 4146 mg/l
Ca2+ Wapniowy - 222,16 mg/l Cl- Chlorkowy - 50,30 mg/l
Na+ Sodowy - 745,59 mg/l F- Fluorkowy - 0,23 mg/l
K+ Potas - 37,36 mg/l NO2- Dwutlenek azotu < 0,1 mg/l
NO3- Azotanowy < 0,5 mg/l

sklep

Kontakt

Raj Tatr Sp. z o.o.
ul. Langiewicza 29A Rzeszów
NIP 517-037-57-76

rajtatr@rajtatr.eu
tel. +48 575 443 773
www.rajtatr.eu


Partnerzy zdrowia


prztnerzy zdrowia

© 2020 All Rights Reserved.